SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspirations zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą Native Speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z Native Speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego. 

Zapisy już wkrótce

piątek, 09 Sierpień 2013 przez

Wiemy, że jeszcze trwają wakacje, ale pora powoli myśleć o kolejnym „roku szkolnym” 🙂 Już od 19 sierpnia rozpoczynamy zapisy do jednej z czterech nowopowstałych grup. Mamy nadzieję, że w październiku spotkamy się z naszymi dotychczasowymi uczniami i sympatykami. Możecie oczywiście przyprowadzić ze sobą znajomych, przyjaciół, rodzeństwo, mamę, tatę i dziadków też 🙂

Cześć, hello!

piątek, 09 Sierpień 2013 przez

Najważniejsze i najbardziej inspirujące w tym co robimy jest to, że nasi uczniowie zaczynają mówić w języku angielskim. Poznawanie angielskiego pozwala poszerzyć horyzonty i poznać nowych ludzi. Nasi uczniowie znają język angielski ze szkół państwowych czy prywatnych, ale mają trudności w komunikacji. Dopiero z czasem przekonują się do mówienia stwierdzając jednak, że „dużo rozumiem, ale

Zmiany, zmiany…

piątek, 09 Sierpień 2013 przez

Korzystając z wakacyjnej przerwy, zdecydowaliśmy się na odświezenie naszej strony internetowej oraz rebranding. Efektem współpracy z Agencją Brandignową PLUS BRAND jest nowoczesna strona internetowa z unikalnym designem, na której aktualnie się znajdujesz oraz nowy logotyp. Strona internetowa, poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii Responsive Web Design, dostosowana jest do wyświetlania na róznych urządzniach mobilnych (komputery, tablety, telefony).

Góra