Cześć, hello!

przez / piątek, 09 Sierpień 2013 / Opublikowany w o nas, wszystkie
Najważniejsze i najbardziej inspirujące w tym co robimy jest to, że nasi uczniowie zaczynają mówić w języku angielskim. Poznawanie angielskiego pozwala poszerzyć horyzonty i poznać nowych ludzi. Nasi uczniowie znają język angielski ze szkół państwowych czy prywatnych, ale mają trudności w komunikacji. Dopiero z czasem przekonują się do mówienia stwierdzając jednak, że "dużo rozumiem, ale mało potrafię powiedzieć".
Wieloletnie doświadczenie w pracy pozwoliło nam utrwalić się w przekonaniu, że najlepszą metodą nauki języka angielskiego jest mówienie, dlatego stawiamy na komunikatywność w różnych sytuacjach. Metoda ta najlepiej sprawdza się w grupach przedszkolaków, w których zauważamy bardzo szybkie kształtowanie się poprawnego akcentu, rozumienia i formułowanie krótkich wypowiedzi. Dużą rolę w tym odgrywa praca z native speakers, czyli wykładowcami z Anglii, którzy mówią z naturalnym, brytyjskim akcentem.
Uważamy także, że atutem nauki języka angielskiego w naszej szkole jest to, że do każdego uczestnika zajęć podchodzimy indywidualnie. Często organizujemy dodatkowe eventy (spotkania) dla uczniów, np. z najmłodszymi, przedszkolakami, chodzimy razem na pizze. Co miesiąc, w wybraną sobotę, organizujemy spotkanie dla każdej grupy wiekowej.
Góra