SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspirations zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą Native Speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z Native Speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego. 

Nasi wykładowcy

Nasza kadra składa się głównie z angielskich wykładowców. Są to wykwalifikowani lektorzy z bogatym doświadczeniem, którzy z pasją wykonują swoją pracę.

Charlotte

Pochodzę z Leeds, miasta usytuowanego w północnej części Anglii. Do Polski przeprowadziłam się rok temu. Z radością rozpoczęłam drugi rok nauczania angielskiego w Łukowie.

Stephen

Przyjechałem do Polski z Londynu w Wielkiej Brytanii, aby nauczać języka angielskiego. To moja pasja i jednocześnie styl życia, które sprawiają mi dużo radości.

Caroline

Uczyłam angielskiego uczniów w różnym wieku, w wielu krajach. Lubię gramatykę, gotowanie i naukę języków obcych. Obecnie uczę się polskiego - ale nie jestem w tym dobra.

Egdar

Przyjechałem do Polski siedem lat temu. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego i hiszpańskiego – zarówno Standard Latin American jak i Castillan od ponad 8 lat. Chcę zaoferować nie tylko naukę języka, ale również poznanie bogactwa mojej kultury. Serdecznie zapraszam na hiszpański.

Góra