SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspirations zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą Native Speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z Native Speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego. 

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest dla osób dorosłych, zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i tych, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Z nami szybko przypomnisz sobie sprawne posługiwanie się językiem angielskim.

Angielski od "0"

Plan obejmuje naukę języka angielskiego od "0", czyli zapoznasz się z podstawowymi czasami i zagadnieniami języka angielskiego oraz poznasz brytyjską kulturę. Wszystko to dlatego, abyś w krótkim czasie mógł posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Zapomniałeś języka angielskigo?

Plan kierowany jest dla ludzi dorosłych, którzy uczyli się angielskiego w przeszłości, ale z powodu nie używania go przez długi czas, wymaga on przypomnienia i nauki nowych zagadnień, aby zwiększyć poziom posługiwania się z nim. Plan nauczania dostosowywany jest do poziomu, który posiadasz.

Podróżuj, zwiedzaj i ucz się!

Organizujemy wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe dedykowane dorosłym. Wyjedź do Anglii, aby poznać bliżej kulturę i język tego kraju. Umożliwiamy sprawdzenie swoich umiejętności językowych w Anglii, gdzie możesz poznać ludzi z Europy i Świata.

Góra