SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspirations zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą Native Speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z Native Speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego. 

PLAN BUSINESS

Szkolenia prowadzone są w siedzibie firmy Klienta. Po rozpoznaniu potrzeb firmy, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego.

Specjalizujemy się w:

-Angielski dla Firm (Business English)
-Angielski w Medycynie (Medical English)
-Angielski w Marketingu (Marketing English)
-Angielski w Turystyce i Hotelarstwie (Tourism & Travel English )
-Stosunki Międzynarodowe (International Relations)
-Angielski w Bankowości i Finansach (Banking and Finance)
-Angielski dla Prawników (Law)
-Angielski dla Menadżerów (Managers English)
-Konwersacje Tematyczne
-Angielski Ogólny

Przygotowujemy do egzaminów

Business English:
- The International English Language Testing System (IELTS)
- Business English Certificate (BEC)
- London Chamber of Commerce and Industry (LCCI)
 

Przygotowujemy do certyfikatów

Cambridge:
- First Certificate in English (FCE)
- Certificate in Advanced English (CAE)
- Certificate of Proficiency in English (CPE)

Angielski w praktyce

Organizujemy wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe dedykowane biznesmenom. Wyjazdy do Anglii, aby poznać bliżej kulturę i język. Umożliwimy sprawdzenie swoich umiejętności językowych w Anglii, gdzie jest możliwość poznania ludzi z Europy i Świata.

Góra