SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspiration zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą native speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z native speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego.

PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko uczy się najszybciej i najefektywniej - co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem.
Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy zajęcia z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu.  Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

Nauka od wczesnych lat

Kurs łączy zabawę z efektywną nauką. Wykorzystujemy zabawy, gry i piosenki, które wprowadzą Twoje dziecko w sposób bezstresowy i przyjemny w świat języka angielskiego. Podjęcie nauki języka obcego już od trzeciego roku życia, wykształci właściwy akcent jak również sprawi, że język angielski stanie się drugim naturalnym językiem Twojego dziecka.

Wyższe wyniki w nauce

W szkole podstawowej Twoje dziecko może uzyskiwać dużo lepsze wyniki niż rówieśnicy, dzięki dodatkowym zajęciom odbywającym się w naszych placówkach. Nasz program nauczania, oparty na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty, w pełni przygotowuje naszych adeptów do sprawdzianów z języków obcych.

Podróżuj z językiem angielskim!

Organizujemy wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wyjedź do Anglii, aby poznać bliżej język i kulturę tego kraju. Umożliwiamy sprawdzenie swoich umiejętności językowych w Anglii, gdzie jest możliwość poznania ludzi z Europy i Świata.

Góra