SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspirations zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą Native Speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z Native Speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego. 

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!
 Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.
Dajemy Ci możliwość wyboru nauki, z native speakerem, co pozwoli Ci obyć się z językiem stosowanym w życiu codziennym w Anglii oraz nauczyć się poprawnego akcentu lub z polskim nauczycielem, który perfekcyjnie przygotuje Cię do zdania czekających na Ciebie egzaminów, takich jak egzamin gimnazjalny, matura czy zdobyciu międzynarodowych certyfikatów.

Przygotowania do egzaminów

Plan obejmuje przede wszystkim naukę materiału z zakresu wymaganego na egzaminie gimnazjalnym. Dzięki naszym metodom nauczania zdanie go będzie łatwe a osiągnięty wynik pozwoli zdobyć Ci cenne punkty w procesie rekrutacji do szkoły średniej. Dodatkowo nauczymy Cię sprawnego posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach codziennych. Zdobądź wiedzę, umiejętności i daj sobie szanse na poznanieć ludzi z Europy i Świata!

Matura na 100%

Plan obejmuje w szczególności materiał obowiązujący na egzaminie maturalnym. Perfekcyjnie przygotujemy Cię zarówno na egzamin pisemny jak i ustny. Dzięki nam osiągniesz poziom, który nie tylko pozwoli Ci świetnie zdać egzamin maturalny, ale także sprawi, że będziesz miał możliwość studiowania za granicą.

Angielski od podstaw

Plan obejmuje naukę języka angielskiego od podstaw. Wytłumaczymy Ci podstawy angielskiego i nauczymy Cię posługiwać się nim w stopniu komunikatywnym, co pozwoli Ci w dalszym rozwoju. Zajęcia te odbywają się zarówno z polskimi wykładowcami jak i z native speakerami. Wbrew pozorom, native speakerzy potrafią skutecznie nauczyć Cię języka angielskiego o czym świadczą setki dotychczasowych klientów. Dodatkowo osoby pracujące z native speakerami mają później o wiele łatwiej przy nauce języka na wyższych poziomach!

Mów biegle po angielsku

Plan expert to plan skierowany dla osób młodych, którzy myślą o studiach związanych z językiem angielskim, np. filologia angielska. Praca z profesjonalnymi Native Speakerami pozwoli Ci poznać angielski w stopniu bardzo zaawansowanym. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu do Anglii i możliwość obcowania z mieszkańcami wysp brytyjskich, aby zmierzyć się z trudnościami języka poza krajem. Plan dostosowywany jest indywidualnie do poziomu, który posiadasz.

Góra