SZKOŁA W ŁUKOWIE
Od 2007 roku dzielimy się pasją. Language Inspirations zaszczepia w swoich uczniach radość uczenia się języków obcych, poznawania kultury innych krajów. Od samego początku w Language Inspiration uczą Native Speakerzy. Dzięki temu uczniowie szybko robią postępy w nauce. Efektywne nauczanie to nasz priorytet. Lekcje z Native Speakerem to możliwość wykształcenia naturalnego akcentu, poznania kultury obcego kraju. Dołącz do nas!
SZKOŁA W SIEDLCACH
Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Otwierając placówkę w Siedlcach bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach edukacyjnych, jakie osiągnęliśmy dotychczas. Wiemy, że znamy sposób na efektywne uczenie. Najlepszym dowodem są sukcesy naszych podopiecznych. Wynosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom. Odwiedź nas w naszej nowej placówce w Siedlcach. Sprawdź naszą ofertę.
VIA SKYPE
Lekcje języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji SKYPE możesz połączyć się z naszym lektorem i odbyć lekcję on-line. Komfort, oszczędność czasu i efektywna nauka w jednym. Masz małe dzieci, czasochłonną pracę, często wyjeżdżasz? Dzięki lekcjom via Skype nie musisz rezygnować z nauki języka. Godziny lekcji dostosujemy do Twoich potrzeb. Przenosimy nauczanie języków obcych na wyższy poziom.
PLAN BUSINESS

Profesjonalne szkolenia dla biznesu. Zajęcia poprowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego.

grafika-woman

Lekcje angielskiego przez Internet!

Bez wychodzenia z domu

via-skype-logo Dzięki aplikacji Skype możesz połączyć się z jednym z naszych wykładowców i odbyć lekcje on-line. Ta nowoczesna metoda wpłynie na komfort nauki klienta, który zechciałby zostać w domowym otoczeniu lub w biurze. Jest to też świetny sposób na szybką konsultację językową i sprawdzenia dokumentów, wystarczy tylko włączyć komputer i uruchomić Skype.   Przenosimy nauczanie języka angielskiego na inny poziom!

Co jest potrzebne, aby rozpocząć?

Zestaw słuchawkowy umożliwi dokładny odbiór audio.

Mikrofon umożliwi komunikacje werbalną pomiędzy rozmówcami.

Kamera urozmaicić lekcje poprzez wizje w czasie rzeczywistym.

Kurs z języka angielskiego via Skype

Szybkie i bezpieczne metody płatności internetowych za pośrednictwem PayPal / kart kredytowych z możliwością wystawienia rachunku. W celu uzyskania informacji o innych dostępnych sposobach płatności prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Góra